Ученици от ОУ „Васил Левски“, с. Литаково на образователна екскурзия в Плевен
29.04.2026г.
Основен акцент в програмата беше посещението на Панорама „Плевенска епопея 1877“ и Къща-музей „Цар Александър II“, където учениците обогатиха знанията си за събитията около Освобождението на България през 1877 г.
Екскурзията продължи с разходка в защитената местност Кайлъка и посещение на Зоологическа градина – Плевен, които донесоха много положителни емоции и настроение.
Подобни инициативи допринасят не само за обогатяване на знанията, но и за изграждане на екипен дух и сплотеност между учениците. Децата оправдаха доверието на своите учители, а удовлетворението от преживения ден беше споделено от всички! ☀️